e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Powercommander

dynojet-logo
Kas yra Powercommander?
Powercommander yra kuro padavimo ir uždegimo laiko reguliavimo (kai kuriuose modeliuose) koregavimo prietaisas, kuris susijungia su motociklo turimu valdymo bloku (kompiuteriu). Powercommander naudoja originalios įrangos priemonių jungtis, taigi nereikia jokio įrenginių sudūrimo ar laidų nupjovimo. Daugeliu atveju įmontavimas užtrunka iki penkiolikos ar vos penkias minutes. Motociklo kuro ar uždegimo kreivės yra koreguojamos, naudojant Powercommander mikroprocesorių. Naudojant šią technologiją, mes galime pasiūlyti platų spektrą, nedarant ilgalaikių pakeitimų motociklo ECU (elektroniniame valdymo prietaise). Nuėmus Powercommander, motociklas grįžta į buvusią pradinę būklę. Galite užsisakyti iš anksto užprogramuotą, pagal Jūsų norimus ir atitinkančius motociklo nustatymus Powercommander. Į prietaiso komplektaciją įeina programinė įranga ir kabelinė jungtis, kuri leidžia Jums atlikti koregavimą skirtinguose planuose arba pakoreguoti plano failą.
Naujasis Powercommander V
Naujasis Powercommander V turi begalę privalumų ir ypatumų. Jis gali būti instaliuojamas į motociklus pagamintus ne anksčiau kaip 2009 metais.
Štai kelios Powercommander V savybės:
- Mažesnio dydžio (lyginant su senuoju Powercommander III USB).
- Maitinamas naudojant USB laidą (9 voltų adapteris programavimui daugiau nebereikalingas)
- 2 kreivės perjungimo funkcija (kreivės jungiklis įsigyjamas papildomai).
- Pavarų įvedimas (leidžia reguliuoti kreivę kiekvienam bėgiui).
- Analoginio prijungimo galimybė (leidžia vartotojui instaliuoti 0-5 voltų sensorių ir sukurti reguliavimų dydžių lentelę pagal akseleracijos dydį ar temperatūrą).
- Su pajungtu pavaros pozicijos prievadu Powercommander V gali reguliuoti kreivę kiekvienam cilindrui ir bėgiui atskirai (pavyzdžiui: 4 cilindrų motociklui su 6-ių bėgių pavarų dėže galima sukurti 24 kuro padavimo lenteles).
- Šiuo įrenginiu galima keisti kuro padavimo dydį nuo –100% iki +250% (senajame Powercommander III USB reguliavimo galimybės buvo tik -100/+100%). Tai padidina reguliavimų diapazoną motociklams su 8-iais kuro purkštukais.
- 10 akseleratoriaus pozicijų (prieš tai Powercommander III USB buvo tik iki 9-ių).
- Padidintas duomenų perdavimo greitis, taip pat padidintos ir reguliavimo ir jautrumo ribos.
hyperpro
Kiek galingumo man suteiks Powercommander?

Na, tai gali priklausyti nuo daugelio dalykų, bet mes galime Jums pasakyti, kad idealus oro/kuro santykis užtikrins, kad variklis gali pagaminti maksimalią įmanomą arklio jėgą tam tikram pateiktam deriniui“.
Mes taip pat turime suprasti, kad gatvės motociklininkas didžiąją laiko dalį praleidžia važiuodamas pusiau droselinėmis sąlygomis.
Apatinėje lentelės dalyje pateiktos dvi motociklo kreivės vaizduoja, kaip motociklas veikia prieš ir po Powercommander įmontavimo. Viršutinė grafa parodo arklio jėgų kreivę, didinant greitį, atidarius droselį iki 40%, o apatinė – atitinkamą oro/kuro santykį.
Galite tarp jų matyti didelį arklio jėgų išaugimą. Raudona kreivė vaizduoja tipišką geros markės motociklą su minimaliais pakeitimais (su tiuninginiu duslintuvu). Mėlyna kreivė parodo tą patį derinį su įmontuotu Powercommander, ir Jūs galite matyti, kad linija beveik tiesi.
Tai reiškia, kad motociklininkas važiuodamas jaus ryškius teigiamus pokyčius ir labai įmanoma, kad, kai droselis bus plačiai atidarytas, arklio jėgos nepakis. Teisingas oro/kuro santykio numeris (sakykim 12.9:1 arba 13.2:1) priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip degimo kameros konstrukcija, bet mums reikia to paties skaičiaus kiekviename kreivės taške (tiesi linija).

Norėdami sužinoti Powercommander kainą ir pritaikymo galimybes Jūsų motociklui susisiekite su mumis el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba skambinkite tel.: 8 698 07561