e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon MRA motociklų stiklai

mra-logo

80-ųjų pabaigoje „MRA“ pradėjo specializuotis išskirtinai motociklų stiklų gamyboje. Šiandien „MRA“ yra vienas žinomiausių motociklų aksesuarų gamintojo ženklų.

Daugiau nei prieš dvidešimt metų įkurtas „MRA“ lenktynių sferoje turi gilias šaknis. Štai iš kur kilo šis pavadinimas – „MRA“ = Motociklų Lenktyniniai Aksesuarai. Pirmaisiais metais „MRA“ gamino tokius aksesuarus, kaip stiklai motociklams, plastikiniai spoileriai ir pakeltos užpakalines sėdynes, skirtos lenktynėms.

80-ųjų pabaigoje „MRA“ pradėjo specializuotis išskirtinai motociklų stiklų gamyboje. Šiandien „MRA“ yra vienas žinomiausių motociklų aksesuarų gamintojo ženklų.

STIKLĄ SAVO MOTOCIKLUI RASITE ČIA:

MRA gamina sekančių tipų stiklus:

Originalformscreen
Kaip galima atspėti iš pavadinimo, originalios formos MRA stiklas yra sukurtas originalaus stiklo pagrindu.
Kaina: 74.90 EUR

Spoilerscreen
Šis stiklo tipas atitinka originalą, tik stiklo viršuje turi nedidelį paaukštinimą.
Kaina: 84.89 EUR

Touringscreen
Šis MRA stiklas turi tokią pačią formą, kaip originalus stiklas, su papildomu aukštyn pakreiptu laikančiuoju sparnu, visu savo pločiu nukreipiančiu vėjo spaudimą tolyn nuo motociklininko, užtikrinantis lengvą, atpalaiduojantį važiavimą, netgi ilgų kelionių metu.
Kaina: 84.89 EUR

Racingscreen
Apatinė lenktynių stiklo dalis atitinka originalą. Tačiau lenktynių stiklas turi burbulo formos išgaubimą centre, tam kad nuo šalmo nukreipti vėjo spaudimą. „MRA“ buvo pirmasis gamintojas, kuris pristatė „double bubble“ formos lenktynių stiklą „IFMA“ Tarptautinėje motociklų pardavimo mugėje Kelne, Vokietijoje 1994 metais. Šis stiklo tipas buvo sukurtas, tam kad sumažinti oro pasipriešinimą lenktynių ir sportiniuose motocikluose, maksimaliai padidinant greitį.
Kaina: 84.89 EUR

Vario touring screen
Šis MRA turistinis stiklas turi kažką panašaus į spoilerį laikančiojo sparno gale; galima reguliuoti spoilerio aukštį ir kampą, yra septynios pozicijos. Už spoilerio nukreipiama oro srovė mažina erzinančią turbulenciją.
Galimos spalvos: Skaidrus stiklas arba temdytas pilkas.
Kaina: 127.90 EUR

X-Creen stiklas
Šis MRA turistinis stiklas skirtas tolimas distancijas keliaujantiems motociklu. Šio stiklo dėka išgaunamas didesnis vėjo aptakumas nei su Vario Touring stiklu. Spoilerio aukštį galima reguliuoti norimoje pozicijoje. Už spoilerio nukreipiama oro srovė mažina erzinančią turbulenciją.
Galimos spalvos: Skaidrus stiklas arba temdytas pilkas.
Kaina: 169.90 EUR

Varioscreen
Galima reguliuoti „Vario“ stiklo kampą ir aukštį, priklausomai nuo modelio. Šis stiklas turi papildomą vėjo kanalą. Vėjo kanalas ir nureguliavimas leidžia motociklininkui nustatyti idealią stiklo poziciją. Šis modelis galimas ir „street“ tipo motociklams.
Galimos spalvos: Skaidrus stiklas arba temdytas pilkas.
Kaina: 167.90 EUR

Touringscreen Arizona
Šio tipo stiklas yra ypač aukštas ir gaminamas touring tipo motociklams tokiems kaip BMW K75/100 RT/LT, R80/100RT ir Kawasaki GTR1000. Kaina: 135 EUR
Šie stiklais taip pat gaminami Honda Goldwing motociklams: GL500, GL650, GL1100, GL1500, GL1800. Kaina: 179.90 EUR
Galimos spalvos: Skaidrus stiklas arba temdytas pilkas.

Vario touringscreen klasikiniams motociklams
Šis MRA turistinis stiklas skirtas „street“ tipo motociklams, turi kažką panašaus į spoilerį stiklo gale; galima reguliuoti spoilerio aukštį ir kampą, yra septynios pozicijos. Už spoilerio nukreipiama oro srovė mažina erzinančią turbulenciją.
Galimos spalvos: Skaidrus stiklas arba temdytas pilkas.
Stiklo matmenys: 37 x 40 cm
Kaina: 163.80 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

Varioscreen klasikiniams motociklams
Šis stiklas susideda iš dviejų dalių; viršutinė dalis gali būti paaukštinama iki 5 cm. Stiklo laikiklį galima reguliuoti norint nusistatyti reikiamą stiklo poziciją pagal kiekvieno poreikius. Ventiliacinė anga stiklo apačioje sumažina turbulenciją i apatinę stiklo dalį.
Galimos spalvos: Skaidrus stiklas arba temdytas pilkas.
Stiklo matmenys: 49 x 40 cm
Kaina: 178.80 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

Racing screen klasikiniams motociklams
Ypatingas lenktyninio dizaino MRA stiklas dabar įmanomas ir „street“ tipo motociklams! Tuo pačiu tai ir puiki apsauga nuo vėjo Jums važiuojant motociklu.
Galimos spalvos: Skaidrus stiklas, temdytas pilkas arba juodas.
Stiklo matmenys: 38,5 x 36,5 cm
Kaina: 119.80 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

Speedscreen klasikiniams motociklams
Be savo labai patrauklaus dizaino, „Speedscreen“ pagerins nepridengtų motociklų apsaugą nuo vėjo. Turime visų spalvų „MRA“ stiklų. Jums reikės „HA“ laikiklio, norint primontuoti stiklą.
Galimos spalvos: pasirinkite iš galimų spalvų puslapio apačioje.
Stiklo matmenys: 31 x 40 cm
Kaina: 114.80 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

Roadshield klasikiniams motociklams
Panašus į „Streetshield“ stiklą, bet 8 cm aukštesnis, turimos visos „MRA“ spalvos. Mažas stiklas yra idealus klasikiniams motociklams ir čioperiams. MRA sukūrė didesnio pločio stiklą, kad išvengti turbulencijos iš šonų. Jums reikės „HA“ laikiklio, norint primontuoti stiklą.
Galimos spalvos: pasirinkite iš galimų spalvų puslapio apačioje.
Stiklo matmenys: 31 x 38 cm
Kaina: 103.80 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

Highwayshield klasikiniams motociklams
Šio stiklo bekompromisis dizainas idealiai tinka nepridengtiems motociklams ir čioperiams. Stiklo dydis apsaugo nuo vėjo ir lietaus visą viršutinę dalį iki šalmo. Norint pritvirtinti stiklą, Jums reikės „HA“ laikiklio.
Galimos spalvos: skaidrus arba pilkai temdytas.
Stiklo matmenys: 47 x 41 cm
Kaina: 119.80 EUR. įskaitant tvirtinimo komplektą

Customshield klasikiniams motociklams
Panašus į „Highway“ stiklą, bet stiklo forma yra daug labiau apvalesnė, tinkanti prie kruizerio ar čioperio išvaizdos. Norint primontuoti stiklą, Jums reikės „HA“ laikiklio.
Galimos spalvos: skaidrus arba pilkai temdytas.
Stiklo matmenys: 49 x 43,5 cm
Kaina: 114.80 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

V-Flow Roadster (C) Touring stiklas klasikiniams motociklams
Šis stiklas buvo sukurtas specialiai šiuolaikiniams klasikiniams motociklams. Speciali stiklo forma leidzia jį tvirtinti ant motociklų su ypač išsikišusiais spidometrais. Taipogi šio stiklo formos dėka vėjo apsauga išgaunama be varginančios turbulencijos. Norint pritvirtinti stiklą, Jums reikės „HA“ laikiklio.
Galimos spalvos: skaidrus, pilkai temdytas arba juodas.
Stiklo matmenys: 42 x 41 cm
Kaina: 119.80 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

V-Flow Roadster (C) Vario Touring stiklas klasikiniams motociklams
Šis stiklas buvo sukurtas specialiai šiuolaikiniams klasikiniams motociklams. Speciali stiklo forma leidzia jį tvirtinti ant motociklų su ypač išsikišusiais spidometrais. Taipogi šio stiklo formos dėka vėjo apsauga išgaunama be varginančios turbulencijos. Spoilerį galima nustatyti 7-iose pozicijose pagal vairuotojo reikalavimus. Norint pritvirtinti stiklą, Jums reikės „HA“ laikiklio.
Galimos spalvos: skaidrus arba pilkai temdytas.
Stiklo matmenys: 45 x 41 cm
Kaina: 172.79 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

V-Flow Roadster (C) X-Creen Sport stiklas klasikiniams motociklams
Šis stiklas V-Flow Touring stiklui tik su reguliuojamu spoileriu norint maximaliai padidinti vejo aptakuma. Speciali stiklo forma leidzia jį tvirtinti ant motociklų su ypač išsikišusiais spidometrais. Taipogi šio stiklo formos dėka vėjo apsauga išgaunama be varginančios turbulencijos. Spoilerį galima nustatyti bet kurioje norimoje pozicijoje pagal vairuotojo reikalavimus. Norint pritvirtinti stiklą, Jums reikės „HA“ laikiklio.
Galimos spalvos: skaidrus arba pilkai temdytas.
Stiklo matmenys: 51 x 41 cm
Kaina: 183.79 EUR įskaitant tvirtinimo komplektą

 

Galimos daugelio MRA stiklų modelių spalvos:

0
skaidrus
1
pilkas
3
mėlynas
4
raudonas
8
juodas
9
geltonas
12
žalias
color color color color color color color

 


 

Vėjo srovės pasiskirstymas naudojant sekančius MRA stiklus:

Originalscreen Racingscreen Touringscreen Vario Touringscreen

Jei reikia konsultacijos pasirenkant MRA stiklą Jūsų motociklui, rašykite mums: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba skambinkite tel.: 8-698 07561