e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Vairo demferiai

hyperpro-logo

Hyperpro yra pirmaujantis pažangių pakabų, naudojamų motociklų rinkoje, gamintojas. Pagrindinį produkcijos asortimentą sudaro pažangios spyruoklės, amortizatoriai, vairo stabilizatoriai ir aukščio reguliavimo įranga.

Pažangūs vairo stabilizatoriai ir montavimo komplektai

Hyperpro unikalūs pažangūs vairo stabilizatoriai yra sukurti taip, kad suteikia Jūsų motociklui pažangiausią vairavimo valdymo sistemą.

Kelių ir lenktynių vairo stabilizatorių su montavimo komplektais, pagamintais iš CNC staklėmis apdirbto, anoduoto 7057 aviacijoje naudojamo lydinio, yra gaminami daugeliui motociklų modelių.

hyperpro

Vidinė vairo stabilizatoriaus sandara:

  • Suporinto vamzdžio sistema užtikrina, kad vamzdžio spaustuvo suveržimo jėga nesugadins stūmoklio.
  • Mažos trinties konstrukcija. Ø8mm kietas chromuotas stūmoklis su specialiai apdirbtu paviršiumi ir specialiu stūmoklio žiedu tam kad būtų užtikrintas tolygus stūmoklio judesys.
  • Vienos dalies stūmoklio strypas. Esant slydimui, puikiai išlygina ir stūmokliui nereikalinga jokia papildoma jėga.
  • Trigubos funkcijos sandarinimas.Dulkių apsuga ir dvigubas (išankstinės apkrovos) alyvos sandariklis užtikrins, kad į vidų nepaklius dulkių ir iš amortizatoriaus neištekės alyva.
  • Suslėgto azoto šilumos išsiplėtimo bakelis.
  • Dujų slėgis apsaugo nuo oro burbuliukų susidarymo. Alyvos išplitimą, esant temperatūros pokyčiams, kompensuoja bakelis, ir amortizatoriaus temperatūra lieka nepakitusi.
  • Yra 22 stabilizavimo reguliavimo pozicijos.

Naują kategoriją sudaro keturios stūmoklių eigos ir keturių skirtingų spalvų.

  • Galimos stūmoklio eigos: 75, 120, 140, 160mm
  • Galimos spalvos: juoda, purpurinė, metalo spalvos, raudona

Hyperpro vairo sabilizatorius yra sukurtas taip, kad jį galima primontuoti prie kitų dalių: jis gali būti primontuotas prie šakių, rėmų ir stabilizatoriaus fiksatorių pagalba. Be viso to, stabilizatoriaus dizainas yra ypač trumpas, o rutulinis atramos strypas su išgaubtu galu yra tiesiog nepakeičiamas. Niekada nebuvo lengviau ant motociklo pritaisyti vairo stabilizatoriaus...

Norėdami sužinoti tikslią vairo stabilizatoriaus komplekto kainą Jūsų motociklui susisiekite su mumis puslapio viršuje esančiais kontaktais.