e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Spyruoklės

hyperpro-logo
Pažangios priekinių šakių ir galinių amortizatorių spyruoklės. Šie produktai – tai pirmas žingsnis, norint pasiekti geriausią Jūsų motociklo pakabos stabilumą.
Sukurta kaip tiesioginis gaminamų motociklo spyruoklių pakaitalas.
Hyperpro pažangūs spyruoklių rinkiniai yra pritaikyti standartinėms priekinėms šakėms ir galiniams amortizatoriams.
Efektyvesnis stabdymas

Su Hyperpro spyruoklių pastovaus spyruokliavimo savybėmis Jūs žymiai efektyviau stabdysite. Taip yra dėl to: kai Jūs paliečiate stabdžius, pakabos svoris atitenka priekinei padangai. Esant padangos sukibimui su asfaltu tai sukelia dar didesnę apkrovą i priekinę motociklo šakę. Esant paprastoms spyruoklėms šakėje tokia stabdymo apkrova tolygi motociklo priekio “nėrimui”.
Stabdant naudojant Hyperpro tolygaus amortizavimo spyruokles apkrova į priekinę padangą žymiai mažesnė, kas iki minimumo sumažina nėrimo tikimybę ko pasekoje motociklas tampa stabilesnis tiek tiesiam kelyje tiek posūkiuose. Taip pat nereikia pamiršti stabdymo kelias žymiai sutrumpėja.

Geresnis valdymas

Ar važiuojant motociklu mieste, ar greitkelyje ar lenktynių trasoje, naudojant Hyperpro pažangiasias spyruokles motociklas tampa daug lengviau valdomas. Kadangi spyruoklei būdingas stiprėjantis pasipriešinimas, ji labai jautriai reaguoja į bet kokius kelio nelygumus. Tai sąlygoja nepaprastai lygų važiavimą.
Tačiau spyruoklė Jums taip pat suteikia kietumą, jei prisireikia staigiai stabdyti ar pasukti. Galutinis rezultatas – ideali harmonija, patogumas ir valdymas.

Didesinis stabilumas

Hyperpro spyruoklės nėra vibruojančios. Tai taip paprasta. Spyruoklė turi specifinį dažnį. Jei spyruoklė susiduria su šiuo dažniu kelyje, ji pradeda rezonuoti. Jūs pradedate jausti pavojingą ir nemalonų vibravimą.
Kadangi Hyperpro spyruoklės yra pažangios, nėra bendro dažnio, į kurį jos reaguos , todėl jos nevibruoja. Jūsų motociklas bus pastebimai stabilesnis.

Geresnis sukibimas su kelio danga

Pažangi spyruoklė reiškia lygų perėjimą, jei staiga pasikeičia kelio sąlygos. Įlėkus į duobę, jos pradžioje padanga staigiai pakyla, tada stabilizuojasi ir galinė dalis greitai nusileidžia, visa tai atliekama vienu sklandžiu judesiu. Tai visuomet reiškia maksimalių gumos kiekį ant kelio. Lyjant lietui tai gali lemti skirtumą tarp sukibimo jėgos išvystymo ar slydimo.
Trasoje ar greitkelyje tai reiškia žymiai mažesnį padangų susidėvėjimą.
Jei Jūs dalyvaujate lenktynėse, pagalvokite, ką reikštų, jei padangų komplektas sutaupytų Jums papildomai dešimt ratų. Jei važinėjate gatvėje, pagalvokite apie pinigus, kuriuos sutaupote, pirkdami vienu padangų komplektu mažiau.
Norėdami sužinoti Hyperpro spyruoklių komplekto kainą Jūsų motociklui susisiekite su mumis el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba skambinkite tel.: 8 698 07561