e-mail info@motosfera.lt

telefonas +370 698 07561

LietuviųEnglish

PostHeaderIcon Off-road serija

tsubaki-logo
MX PRO

Profesionalūs rodikliai.
Ši aukštos kokybės BE žiedų grandinė buvo pagaminta profesionaliems motociklams, daugiausiai motokroso/važiavimo bekele tikslams. MX Pro savybės leido pašalinti grandinės susisukimo arba įtraukimo galimybę abrazyvinėmis ir purvo sąlygomis, čia naudojami keramika dengti smaigai ir kyšančios įvorės su briaunelėmis. Pagrindiniai komponentai, siekiant didesnio patvarumo, apdoroti karščiu ir įmušti. MX Pro išsiskiria aukso spalva dažytomis šarnyrų plokštelėmis.

Tsubaki

MX

Super standartas.
Ekonominės kokybės ritininė grandinė (su vientisais velenėliais), kuri tinka pusiau profesionaliems vairuotojams ir/arba nedideliems motociklams. Įspaustų smaigų keturkampis užkniedijimas grandinei prideda papildomo stiprumo.

Tsubaki

MX ALPHA XRG

Paprasta priežiūra ir nedidelė trintis.
Ši neseniai sukurta grandinė (2004 m.) pasižymi aukso spalvos išorinėmis grandžių plokštelėmis, sukuriančiomis patrauklią išvaizdą, ir TX4 (mažos trinties) HERMETIŠKAIS ŽIEDAIS, kurių dėka greitėjimas tampa sklandus ir labai sumažėja galingumo praradimas. Todėl ši grandinė yra ideali dabartinės kartos didiesiems enduro ir motokrosiniams motociklams.

Tsubaki

MX ALPHA ORS

Saugumas
Pagrindiniai šios grandinės bruožai yra saugumas, nesunki priežiūra ir tai, kad didelio klampumo tepalas vakuuminiu būdu įpurškiamas vidun, tokiu būdu siekiant išsklaidyti karštį ir smūginę apkrovą. Todėl ši grandinė labiausiai tinka galingiausiems enduro motociklams. Dėl žiedų, apsuptų kyšančiomis įvorėmis su briaunelėmis ir turinčių super izoliaciją, tikėtina ilgesnė nusidėvėjimo trukmė. Nedidelės trinties grandinės, išbandytos ir pasiteisinusios lenktynių trasose visame pasaulyje.

Tsubaki

MX OMEGA

OMEGA grandinė – tai nebrangi izoliuota grandinė, kuri optimaliausiai veikia, naudojama motokroso motocikluose ir nedideliuose enduro motocikluose. MX OMEGA - tai vertė už pinigus.

Tsubaki

Norėdami sužinoti Tsubaki grandinės tipą ir kainą Jūsų motociklui susisiekite su mumis el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spamo. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matyti jį arba skambinkite tel.: 8 698 07561